Dodávka a Montáž Montovaných hal

OCELOVÉ KONSTRUKCE

Kromě opláštění z trapézových plechů se naše firma zabývá rovněž výrobou a montáží ocelových konstrukcí. Jedná se zejména o svařované nebo šroubované konstrukce. S přihlédnutím na estetické a funkční nároky stavby klademe zejména důraz na použití hospodárných profilů, aby se minimalizovaly náklady na spodní stavbu.

Optimalizace 

Nabízíme konstrukce pro všechny velikosti rozponů - tzn. cca od 6 metrů, od 24 metrů rozponu navrhujeme podpěry. Velikost modulů navrhujeme kolem 6 metrů tak, aby stavba byla funkční a zároveň ekonomicky vyprojektovaná.

Každá konstrukce je propočítána zvlášť pro konkrétní oblast, aby odpovídala dané sněhové oblasti a povětrnostním vlivům dané lokality. Horské oblasti a oblasti ve vyšší sněhové lokalitě musí mít silnější konstrukce než v oblastech s menším sněhovým zatížením.

Rámy

Rámy ocelových konstrukcí jsou sestavené z IPE a HEA profilů a jsou ve střešní konstrukci propojeny vaznicemi. Typ profilů IPE záleží na rozponu haly a sněhovém zatížení. Nejčastěji jsou používány profily od 180 - 360.

Každá konstrukce je opatřena několika nátěry tak, aby byla co nejlépe chráněna proti korozi, může být i pozinkovaná.

ocelové konstrukceocelové konstrukceocelové konstrukce

Ocel

Ocel je považována za jeden z nejvýznamějších a nejvšestraněji používaných materiálů vůbec. Je používána v ohromné výrobkové škále a stále se více prosazuje ve své použitelnostidíky díky své inovativní schopnosti a nevyčerpatelného bohatství vývoje výrobků a komerční obslužnosti. Ocel má stále budoucnost.

Snažíme se navrhovat stavby úsporně a přitom využívat ocel s vyšší třídou pevnosti. Ocelové konstrukce se uplatňují především u komplikovanějších a tvarově složitějších staveb. Velké pozitivum je především vysoká variabilita a přizpůsobivost těchto konstrukcí. To je hlavní důvod toho, že většina moderních a architektonicky složitějších staveb je právě z oceli. Ocel se také plně využívá pro technologické stavby jako jsou mosty a podpůrné konstrukce pro technologie.

Největší výhodu ocel představuje při rekonstrukcích, při doplňování konstrukcí nebo jejich zesilování nebývá většinou žádný problém. A navíc je ocel plně recyklovatelná - znovu použitelná, což je velké pozitivum.

 

ocelová konstrukce na stadioněocelová konstrukce Prahaocelová konstrukce Koválovice

DM Mont - Montované haly pro Vaše podnikání

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode